Компанія Ніколлен Схід продовжує формування дилерської мережі для реалізації продукції марки Nicoll на території Російської Федерації. Наша пропозиція адресована оптовим, дрібногуртовим, будівельним, проектувальних і іншим організаціям, які використовують у своїй діяльності водостічні та дренажні системи, інженерні системи, санітарно-технічне обладнання і бажають підвищити культуру продажів, отримати додаткові переваги перед конкурентами, збільшити оборот і прибуток від реалізації продукції відомої і широко визнаною торгової марки Nicoll.

Переваги співпраці з компанією Ніколлен Схід очевидні:

Офіційні партнери купують продукцію зі спеціальними знижками.

У будь-який момент на складі представлений весь асортимент продукції Nicoll, вся номенклатура, і всі можливі відтінки кольорів.

Отримання товару здійснюється в день оплати, на відміну від конкурентів, яким доводиться замовляти продукцію у виробника.

Компанія Ніколлен Схід веде активну діяльність по просуванню бренду і продукції Nicoll на території Російської Федерації, в тому числі бере участь у всіх найбільших тематичних виставках.

Компаніям, які мають статус офіційного партнера, надається всебічна підтримка з боку фахівців компанії Ніколлен Схід:

Всебічна консультативна допомога.

Забезпечення рекламно-інформаційними матеріалами, в тому числі літературою і рекламної поліграфією російською мовою, виставковими стендами.

Включення компанії в список офіційних партнерів, що публікується на всіх рекламних матеріалах, а також на офіційному сайті компанії Ніколлен Схід.

Рішення нестандартних проблем при проектуванні і будівництві водостічних систем, в тому числі проблеми нестандартних кутів, сполучення перепадів висот і проблеми круглої покрівлі.

Якщо ви зацікавлені в розширенні вашого бізнесу і хочете взяти участь в партнерській програмі компанії Ніколлен Схід, будь ласка, ознайомтеся з умовами участі в програмі.

Умови

Учасником партнерської програми може стати будь-яка компанія, професійно працює на ринку будівельних матеріалів, водостічних і дренажних систем, що відповідає таким умовам:

  • Сталий фінансове становище.
  • Неухильне дотримання договірних зобов’язань і платіжної дисципліни.
  • Наявність власної розвиненою збутової інфраструктури: власні або орендовані складські приміщення, виставкові площі і автотранспорт для доставки і установки систем споживачеві.
  • Придбання продукції на умовах 100% передоплати.
  • Зобов’язання розміщувати інформацію про торгову марку Nicoll в своїй рекламно-представницької продукції (буклети, проспекти, виставкові стенди, рекламні модулі та офіційний сайт компанії).