ДАХ-ПРОФІЛЬ

Компанія “ДАХ-ПРОФІЛЬ” потужне, сучасне виробництво розташоване за адресою: м.Луцьк, вул. Василя Стуса 1. Надійне виробниче обладнання у складі 7 профілюючих ліній дозволяє якісно та оперативно виготовляти значні об’єми покрівельних матеріалів та усього комплексу комплектуючих для даху та фасаду. Сировиною для нашої продукції є високоякісний метал марок DX51D,S280GD товщиною 0,45-0,5мм з вмістом цинку 225-275грм/м2 відомих європейських виробників сталі таких як U. S. Steel Košice, s.r.o. Cловакія, ArcelorMittal Німеччина.

Металочерепиця на сьогодні є найпопулярнішим покрівельним матеріалом. Висока якість сировини, виробничого обладнання фінської компанії “Samesor” та кваліфікована робота працівників компанії “ДАХ-ПРОФІЛЬ” дозволяє випускати якісний продукт, що надійно захищатиме ваше помешкання довгі роки.

Також пропонуємо комплекс матеріалів для даху та фасаду від відомих європейських виробників: системи водостоку (BUDMASZ,BRYZA,Nicoll); утеплення (ROCKWOOL, ISOVER); гідро-пароізоляція (Foliarex); мансардні вікна (Velux, Fakro).

Гасло компанії “ДАХ-ПРОФІЛЬ” – “ВАШ ДАХ-НАШ ПРОФІЛЬ”. Наша мета забезпечити забудовника якісними матеріалами для будівництва, заощадити кошти та час. Саме тому ми пропонуємо разом з покрівельними матеріалами власного виробництва весь комплекс супутніх матеріалів для облаштування даху та фасаду.

Звернувшись до нас ви отримаєте: якісні матеріали, весь спектр професійних консультацій, підтримку з боку кваліфікованого персоналу.

Адреса

Our Address:

Україна, м. Луцьк, вул. Стуса, 1

GPS:

50.7779468, 25.3532565

Електронна пошта:
Веб:

Залишити відгук

Ціна
Обслуговування
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed