Про компанію Буд Імідж

Ще в 2000 році, коли дахи крили тільки шифером, наші співробітники вивчали правила застосування нових матеріалів у будівництві: бітумна, композитна і натуральна черепиця. Саме ми – Буд Імідж –
успішно впровадили ці матеріали на покрівельний ринок Хмельницького. 15 річний досвід роботи і постійне навчання (семінари; практичний курс в Школі покрівельників; відвідування виробництва в Україні, Польщі, Франції) дозволяють до дрібниць підібрати технічне рішення для Вашого будинку. Ми можемо підібрати правильний комплекс матеріалів від преміум сегменту до економ-варіанту, враховуючи всі побажання клієнта.

Чому Буд Імідж?

  • Працюємо тільки з якісними матеріалами.
  • Надаємо кваліфіковану консультацію.
  • Продаємо не товар, а комплексне рішення вашої проблеми.
  • Проводимо виїзд на об’єкт, заміри, прорахунок, матеріалів.
  • Проводимо підбір майстрів та контроль якості виконаних робіт.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Є імпортерами і офіційними представниками тому, відповідаємо вимогам «ціна-якість».
  • Підтримуємо великий складський запас основних товарних груп. А це економить ваш час очікування потрібних матеріалів.

Ми розуміємо, наскільки важливо надати нашим клієнтам різноманітний асортимент будівельних матеріалів високої якості. Компанія займається реалізацією широкого спектру продукції: натуральна, бітумна, композитна, металочерепиця, водостічні та дренажні системи, цегла, керамічні блоки, OSB-плита, утеплювачі – мінеральна вата, покрівельні аксесуари та мембрани, мансардні вікна, композитна арматура, руберойд, системи вентиляції… наше головне завдання – надати клієнту товар бездоганної якості, який не тільки відповідає всім вимогам і стандартам, а й відповідає його уявленням про власний будинок.

Завдяки широкому товарному асортименту і сервісу найвищого рівня компанія Буд Імідж вже довгий час є лідером в регіоні на ринку покрівельних матеріалів. Уютний, безпечний, надійний і красивий будинок – з нами ваша мрія стане реальністю.

Адреса

Our Address:

Україна, м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 13

GPS:

49.4057975, 26.9525865

Телефон:
Електронна пошта:
Веб:

-

Залишити відгук

Ціна
Обслуговування
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed